Page 1 of 8 1234 ... LastLast
Results 1 to 10 of 77
  1. #1

    Default guy/girl wont reply... How do you feel about it


    Dili mu reply ang guy. Murag daghan na jd to na send nako. Nya kanang klaro au na naworried &
    nagproblema na kaau ko. Pero wala.... Dead ma ra. Dli kaha mo ma lain ana?

    Naglagot jud ko na wala ko kasabut.

  2. #2
    daghan man rason sis...

    1. basin walay load
    2. basin nag.sakay ug jeep padong uli
    3. basin naay ka.txt lain
    4. basin naay nanawag
    5. basin gitulis na cya (nah basin ikaw pa hinuon ang rason y natulis siya... )

    relax ang b patience lang gud...

  3. #3
    Time span: from afternoon to gabi
    1 -> naa cyay load
    2 -> ako gi try ug call dli mu pick up
    3 -> ni reply after mga 7 or so messages, "concentrate lang imung studies. unya nalng ta sturya about ana para straight2 imung work. nyt"
    4-> ni txt ko balik...
    5-> wa na mu reply.

    klaro au tinuyo.... ;(

  4. #4
    He's not interested :]

  5. #5
    err...kalagot jud na in ana nga feeling sis..i totally know how it feels nga deadmahon. or kanang murag di ganahan mu tubag ba..nangitag way na masuko ka nila to start an issue..hahay...faet jud au na gurl..akong style is just to let things be,pasagdaan nalng nako k maybe the more we text, the more magpalayo, mas ma pressured. maybe theyre just really busy on something or nagpa busy busyhan..either ways, dont let that bad feeling destroy your day...think positively nalng and pray he'll be fine. sooner, mangita ra jud na nimu ba..labi na di na kaau ka magparamdam.hehehe..goodluck!

  6. #6
    Junior Member jinkee's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Gender
    Female
    Posts
    287
    Blog Entries
    1
    nah!! irita jhud nah.. as in di magpakabana.. wala load is such a lame excuse...

  7. #7
    Quote Originally Posted by Dondon View Post
    He's not interested :]
    that sucks...

  8. #8
    Quote Originally Posted by crischee View Post
    err...kalagot jud na in ana nga feeling sis..i totally know how it feels nga deadmahon. or kanang murag di ganahan mu tubag ba..nangitag way na masuko ka nila to start an issue..hahay...faet jud au na gurl..akong style is just to let things be,pasagdaan nalng nako k maybe the more we text, the more magpalayo, mas ma pressured. maybe theyre just really busy on something or nagpa busy busyhan..either ways, dont let that bad feeling destroy your day...think positively nalng and pray he'll be fine. sooner, mangita ra jud na nimu ba..labi na di na kaau ka magparamdam.hehehe..goodluck!
    yeah... kalagot jud au feel nako murag iya gi think na dako au kog sala. Pero honestly, wala jd koy ma huna2 nganu. Nice jd na imung advice.

    As of now, wala jd cya nangita... paet kay mura nag way paki.

  9. #9
    mka sapot jud na sis kanang deadmahon atong beauty ahak nlng..hehe

    pasagdi-e lng sa sis then kung mo text na cya ikaw napud pa dugay2 ug reply niya.
    and later on mka realize ra na xa kung unsay feeling sa mag tanga ug huwat sa reply.

  10. #10
    Quote Originally Posted by jinkee View Post
    nah!! irita jhud nah.. as in di magpakabana.. wala load is such a lame excuse...
    lage sis... makalagot jd... wa man xa'y excuse which makes it even worse... iya jd gi tuyo...

  11.    Advertisement

Page 1 of 8 1234 ... LastLast

Similar Threads

 
  1. Replies: 61
    Last Post: 09-12-2015, 07:12 AM
  2. Replies: 60
    Last Post: 11-29-2010, 06:38 PM
  3. To girls: how do you feel when guys tell you this
    By anjerika in forum Relationships (Old)
    Replies: 112
    Last Post: 07-09-2010, 01:37 AM
  4. Replies: 15
    Last Post: 04-30-2010, 03:59 AM
  5. Replies: 35
    Last Post: 06-03-2009, 02:16 AM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top