Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
  1. #11

    so, lesson na ni sa tanang girls.. take note, oki? hehehe..

  2. #12
    e sure sa sis na cya gd to ang ni hung hung nimo kay basin nasayop lng ka...

    pwde mag pa hung hung sad?

  3. #13
    so guRLs be attentiVe sad jud sa mga pIPs na U thoT donT exisT..


    aKO imong buhatOn noH kai dapat dLi ka magprObleMa kai murag dungag dungag lang ni sa kadaghan sa imong lUv probLems...

  4. #14
    Quote Originally Posted by disomniac View Post
    so guRLs be attentiVe sad jud sa mga pIPs na U thoT donT exisT..


    aKO imong buhatOn noH kai dapat dLi ka magprObleMa kai murag dungag dungag lang ni sa kadaghan sa imong lUv probLems...
    - agree gd ko ani brad. unsa ni "teleserye?" whahahaha

  5. #15
    Quote Originally Posted by granz View Post
    - agree gd ko ani brad. unsa ni "teleserye?" whahahaha

    soBra pa man jud ni sa teleserYe ahehehhehe---



    btaW TS harUn jud masuLbad ni imonG mga lUv problems noH--- ipasaLa pa ni nimo sa maala-ala mo kaYa dBa magmalIpayun na jud ka nig human ...


    -=)

  6. #16
    Quote Originally Posted by lovelygirl View Post
    Nganong naa may guy nga torpe?
    Strategy ni namung mga shytype LG, hehe kng di mi ganahan ma uwawan mag tinorpe nlng me. We can keep our feelings for ourselves until it vanishes heheh. Ang mga torpe kbw man gd na what kind of girl ang pwede or di pwede para niya hahah. just my opinion

  7. #17
    Quote Originally Posted by tenzor73p View Post
    Strategy ni namung mga shytype LG, hehe kng di mi ganahan ma uwawan mag tinorpe nlng me. We can keep our feelings for ourselves until it vanishes heheh. Ang mga torpe kbw man gd na what kind of girl ang pwede or di pwede para niya hahah. just my opinion
    hahaha..so kamong mga shy type kung feel ninyo nga basted mo,, d nalang mo? tsk tsk tsk..not knowing naa diay moy chance..faets...

    what if ang naa na diay sa imong atobangan imong true love, nya na torpe ka..d nalang sad ka..imoha palampason ang chance na magkakamo...ky nagtuo ka ma basted ka..tsk tsk tsk...

  8. #18
    Quote Originally Posted by disomniac View Post
    soBra pa man jud ni sa teleserYe ahehehhehe---



    btaW TS harUn jud masuLbad ni imonG mga lUv problems noH--- ipasaLa pa ni nimo sa maala-ala mo kaYa dBa magmalIpayun na jud ka nig human ...


    -=)
    T3sk.. t4sk.. t5sk..


    agree ko nimo brad, ipadala sa maala-ala mo kuya.. hehe


    TS, sa cge nimog pangita sa imong true love noh imo nlang na labyan.. sahay cge tag tan-aw sa layo pero naa ra unta diay sa duol.. ahemm.. ahemm.. ahemm..


    its under your nose TS..

  9. #19
    Quote Originally Posted by lovelygirl View Post
    hahaha..so kamong mga shy type kung feel ninyo nga basted mo,, d nalang mo? tsk tsk tsk..not knowing naa diay moy chance..faets...

    what if ang naa na diay sa imong atobangan imong true love, nya na torpe ka..d nalang sad ka..imoha palampason ang chance na magkakamo...ky nagtuo ka ma basted ka..tsk tsk tsk...
    murag ana jd na amung strategy kysa ma uwawan mi heheh abi pa lang trying hard ra kaayu heheh sahay mabasa ra man gd ang strat sa bayi. Pero mu try pd mi ug sulti oi pero diha ra kutob hehe

  10. #20
    Quote Originally Posted by butong101 View Post
    T3sk.. t4sk.. t5sk..


    agree ko nimo brad, ipadala sa maala-ala mo kuya.. hehe


    TS, sa cge nimog pangita sa imong true love noh imo nlang na labyan.. sahay cge tag tan-aw sa layo pero naa ra unta diay sa duol.. ahemm.. ahemm.. ahemm..


    its under your nose TS..
    lageh..sige pangeta naa na diay sa akong atobangan..usahay man sad e deadma naku..hahaha...kung d sad naku feel...

  11.    Advertisement

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

 
  1. We are Looking for web programmers
    By Maria Elisa in forum Websites & Multimedia
    Replies: 1
    Last Post: 02-04-2013, 01:02 AM
  2. What are the qualities of a guy that you are looking for?
    By SuperStar in forum General Discussions
    Replies: 1
    Last Post: 03-17-2012, 07:30 PM
  3. Replies: 0
    Last Post: 07-06-2010, 09:48 PM
  4. Replies: 47
    Last Post: 09-26-2009, 01:38 AM
  5. Replies: 81
    Last Post: 05-25-2009, 09:39 AM

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
about us
We are the first Cebu Online Media.

iSTORYA.NET is Cebu's Biggest, Southern Philippines' Most Active, and the Philippines' Strongest Online Community!
follow us
#top